Laptop 2300 max, pomoc w wyborze

Jaki laptop/ultrabooka/netbooka itp kupić.
deserved15

pn lis 11, 2019 12:59 pm

Cześć,

szykujemy się z zakupem laptopa dla mojej kobiety i mamy 2300 budżetu do dyspozycji.
Padło na kilka propozycji już np. Lenovo s540 ale już mi parę osób nagadało, że mają słaby serwis i psuje się to. ( był za 2222 w RTV)
Następnie oglądałem hp z r3500/8gb/256/Ips za 2299 ale tu znów też ktoś mi powiedział że hp takie o.. ( ogólnie brak podświetlanej klawiatury, który raczej i tak potrzebne Nam będzie go już dyskwalifikuje)
Później był Dell 5593 z i3 10 generacji i naprawdę można powiedzieć, że ma już prawie wszystko ( obudowa plastikowa niestety?) ale ktoś znów odradził budżetowe Delle.
Później był Asus vivobook i też jedni polecają, inni nie ( dodatkowo brak IPS)
I jeszcze jest Acer Aspire 5, który spełnia w sumie wszystkie wymagania , ale nigdzie nie ma dostępnego w tym budżecie ( jest czerwony w xkom, ale kobieta nie chce czerwonego)

Wychodzi na to, że co osoba to inne zdanie. Laptop potrzebny będzie do oglądania netflixa, Facebooka, Office, jakaś muzyka, zdjęcia i to tyle. Wymogiem teraz jest podświetlana klawiatura i wolałbym żeby był IPS ( chyba raczej warto, czy aż tak konieczne to nie jest?), oraz oryginalny Windows 10. I tylko 15 cali wchodzi w grę.

Tak więc co moglibyście powiedzieć na temat tego tematu zakupowego?
Dziękuję z góry za przeczytanie tych wypocin i pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Gajwer
Kontakt:

pn lis 11, 2019 5:23 pm

Hej,

Kobieta, która nie chce czerwonego laptopa, hmm :). W pełni serio
Acer Aspire 5 i3-8145U/8GB/256/Win10 IPS Srebrny
Model bez grafiki dedykowanej. Matryca FULL HD IPS, procesor 8 generacji, częściowo aluminiowa obudowa, podświetlana klawiatura.

Ewentualnie konfiguracja z procesorem 10 generacji
Dell Inspiron 5593 i3-1005G1/8GB/256/Win10 IPS
ODPOWIEDZ